Farma iluzji – Park edukacji i iluzji pod Warszawą

Posted on

Park edukacji Farma Iluzji stał się jednym z obowiązkowych miejsc na mapie Mazowsza, które koniecznie trzeba odwiedzić. Usytuowany jest on na kilkuhektarowej działce w środku lasu w miejscowości Mościska, nieopodal Woli Życkiej. Teren parku zachwyca różnorodnością ukształtowania terenu. Farma Iluzji oferuję niezwykle interesującą formę zabawy dla całej rodziny połączonej z odrobiną edukacji. Dla najmłodszych, których w szczególności interesuje dobra zabawa, park przygotował między innymi takie atrakcje jak: parki zabaw, karuzele, kolejki, dmuchańce, czy labirynty. Nieco starsi goście parku wielką radość czerpią przede wszystkim ze strefy iluzji, która może pochwalić się wieloma, naprawdę interesującymi miejscami. Do najsłynniejszej atrakcji należy niewątpliwie Latająca Chata Tajemnic.

Farma Iluzji oferuje swoim gościom kilka stref rozrywki, w której każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Ogrom atrakcji, które czekają na odwiedzających sprawia, że rodziny spędzają tam całe dnie, nie odczuwając przy tym znudzenia.

Jedną z najciekawszych stref jest strefa iluzji. Można spotkać w niej słynną Latającą Chatę Tajemnic, która określana jest jako “prawdopodobnie jedyny budynek na świecie o takiej konstrukcji”. Latająca Chata Tajemnic to dom, który z jednej strony uniesiony jest za pomocą kilku gigantycznych balonów. Dzieją się tam naprawdę niezwykłe rzeczy. Do tego dochodzą jeszcze między innymi takie atrakcje jak: Tajemnica Opuszczonej Kopani, do której można zjechać prawdziwą górniczą windą; Tunel Zapomnienia, w którym całkowicie zapomina się o całym otaczającym nas świecie; Zakręcony Domek czy Pokój Amesa, w którym okazać się może, że dzieci są większe od swoich rodziców.

Kolejna strefa to Strefa Przygody, która oferuje zwiedzającym takie miejsca jak: Grobowiec Faraona, w którym można się poczuć niczym prawdziwi odkrywcy starożytnego świata faraonów. Następną atrakcją jest z pewnością Muzeum Egipskie. Można posiąść tutaj niezwykłą wiedze na temat starożytnego Egiptu. Przeprawa Tratwami to kolejna dawka niezapomnianych emocji. Rzeczna przeprawa tratwami przez środek dżungli dostarcza niesamowitych wrażeń. Dodatkowo można spotkać tutaj jeszcze Rezerwat Dzikich Smoków, Szlak Trapera, Zatokę Piratów i wiele innych.

Strefa Rusz Głową oferuje atrakcje, które zmuszają do wytężenia umysł. Lasek Doświadczeń, Strefa Drewnianych Gier, Czy Giga Szachy i Chińczyk zapewniają mega dawkę rozrywki okraszoną odrobiną edukacji.

Mini Park Trampolin, Park Linowy, Mini Golf oraz cała masa innych atrakcji ze Strefy Aktywności zapewnia aktywną formę wypoczynku dla całej rodziny.

Strefa Zabawy i Strefa Rozrywki to coś, co najmłodsi bywalcy parku lubią najbardziej. Aby sprostać ich oczekiwaniom, Farma Iluzji oferuje kilka niezwykle interesujących parków zabaw, jak choćby Linowy plac zabaw “Pajęczyna”, czy Miasteczko Łowców Smoków. Skorzystać można również z zapewniających sporą dawkę adrenaliny kolejek i karuzel. Oprócz kolejki DRAGON oraz Karuzeli podłogowej Dżungla jedną z ciekawszych atrakcji jest niewątpliwie kolejka Wild West Express, która zapewnia masę zabawy podczas przejażdżki westernowym pociągiem.

Jednak Strefy rozrywki to nie wszystko co oferuje park. Do dyspozycji wygłodniałych gości Farma Iluzji oddaje Restaurację, w której znaleźć można pyszne potrawy, a także ogniska, grille, czy kuchnię polową. Dużym zainteresowaniem cieszy się również sklepik z pamiątkami i rekwizytami dla młodych iluzjonistów.

Każdy człowiek jako dziecko marzył o tym, by znaleźć się w magicznym świecie rodem z “Alicji w Krainie Czarów”. W świecie, gdzie nic nie jest oczywiste i przewidywalne. Już dzisiaj mamy szansę znaleźć się w fantastycznym królestwie – Farmie Iluzji.

To niesamowite miejsce dla dzieci i dorosłych. Park rozrywki pełen jest niesamowitych, zaskakujących atrakcji. Na zwiedzających czekają prawdziwe niespodzianki, takie jak Labirynt Luster, Wioska Kamiennych Stworów, Rezerwat Dzikich Smoków, Bajkowy Pałac Cieni, czy Zielona Ścieżka Zdrowia. To miejsca, które dostarczą wielu wrażeń i powodów do uśmiechu.

Na najmłodszych zwiedzających również czekają fantastyczne atrakcje. Mogą spotkać się z farmowymi zwierzakami – królikami, kucykami, kózkami, kaczkami, a także kurami. Takie spotkania dają nie tylko ogromną radość, ale i uwrażliwiają najmłodszych.

Farma Iluzji daje okazje do spędzenia czasu z rodziną, przeżycia niezapomnianej przygody oraz zabawy na świeżym powietrzu. Istnieje dla nich również specjalna strefa, wyłącznie dla nich, uroczo zwana Króliczkowem.

Prawdziwy gwóźdź programu stanowi słynna już w całej Polsce Latająca Chata Tajemnic. To prawdziwa gratka dla osób, które lubią mocne wrażenia i dreszczyk emocji. Podobnie jest ze Studnią Nieskończoności, Drzewem Spadania i (o zgrozo!) “Głową na Talerzu”!

Wszystkie atrakcje są jednak z całą pewnością bezpieczne i przystosowane do spotkań z nawet najbardziej rozbrykanymi dziećmi, które na Farmie Iluzji poczują się jak w prawdziwym raju!
Istnieje także możliwość zupełnego oderwania się od rzeczywistości w niesamowitym Tunelu Zapomnienia, gdzie otaczające zwiedzających kolory przyprawiają o zawrót głowy!

Na poszukiwaczy skarbów czeka Grobowiec Faraona oraz Muzeum Egipskie. Zaś wyjątkowo wnikliwi zwiedzający mają szansę poznać Tajemnicę Opuszczonej Kopalni…
Gości zachwycają także spotkania z naszymi animatorami. Szczególnie interesujące są pokazy iluzjonistów, które wywołują ogromną radość połączoną z niedowierzaniem. Jednak to wszystko, co znajduje się na Farmie Iluzji jest w 100% prawdziwe, nawet wtedy, gdy bardzo trudno nam w to uwierzyć. Ale najważniejsze jest to, że prawdziwa jest radość zwiedzających, którzy potem chętnie wracają na Farmę Iluzji, by znowu przeżywać niezwykłe przygody.

Park Rozrywki posiada szerokie zaplecze gastronomiczne. W czasie wycieczki można zatem spokojnie usiąść, odpocząć i zjeść smaczny posiłek, który dostarczy sił do przeżywania kolejnych przygód. Istnieje również możliwość rozpalenia ogniska, nad którym zgodnie ze starym zwyczajem biwakowym można upiec kiełbaski. Takie danie, spożywane na świeżym powietrzu smakuje dzieciom najbardziej na świecie.

Niewątpliwym atutem jest fakt, że Farma Iluzji znajduje się w wyjątkowo malowniczym otoczeniu – wokół rozciągają się przepiękne mazowieckie lasy. Ponadto Park Rozrywki znajduje się zaledwie 90 kilometrów od Warszawy. Dzięki temu jest to doskonałe miejsce na rodzinny, weekendowy wypad za miasto. Żadne dziecko nie będzie się nudzić!

W Parku Rozrywki mogą przebywać zarówno rodziny, jak i grupy zorganizowane! Każdy doskonale poczuje się na Farmie Iluzji!

Park rozrywki Farma Iluzji jest znakomitym miejscem do spędzenia wolnego czasu dla całej rodziny. Ogrom atrakcji jakie można tam spotkać, połączone z dogodnymi cenami sprawia, że miejsce to jest bardzo chętnie odwiedzane przez rodziny, które spędzają tam całe dnie. Farma Iluzji To nie tylko dobra zabawa, ale również odpoczynek i relaks.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
  • Share

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.